Resimler Forumlar İletişim
Anasayfa Haberler Köy Konumu Muhtar Okulumuz Sözlük Bağlantılar Arama
Mulâ Forumları Haber gönder | Anasayfan yap | Deutsche Startseite
Kayıt    Takvim Takvim   Üye listesi Üyeler   Yönetim üyeleri listesi Yönetim   Arama Arama   Sıkça iletilen sorular SİS   Forum anasayfaya giriş Anasayfa

Mulâ Forumları » Mulâ » Alazlı Köyü » Nacizane bir öneri » Sevgili konuğumuz, hoş geldiniz! [GİRİŞ|Kayıt]
Son ileti | İlk okunmamış iletiye geç. Baskı şekli | Arkadaşınıza yollayın. | Konuyu favorilerinize ekleyin.
Yeni konu açın. Yanıt hazırlama
Sayfanın sonuna sıçrayın. Nacizane bir öneri
Yazar
Yorum « Önceki konu | Bir sonraki konu »
Cemil KURT * Cemil KURT bir baydır.
As Yönetici

images/avatars/avatar-26.jpg

İletiler: 21

smile bıraz daha tanıtayım ozaman Alıntıyla yanıtlayın. Bu iletiyi silin / düzenleyin. Bu iletiyi bir yöneticiye bildirin.       Sayfanın başına çıkın.

Benim nacizane bir önerim var gülümsemek çoğu köyler kurulumundan bugune kadar resimlerden olaylardan anılardan oluşan kendısını anlatan kıtap hazırlıyorlar bence bu tıp kıtap çıkarılırsa güzel olur.

11.02.2007 11:45 Cemil KURT çevirimiçi değildir. Cemil KURT - Email gönderin. Cemil KURT - İletilerini arayın. Cemil KURT - Arkadaş listenize ekleyin.
Ağaç uslubu | Tahta uslubu
Forum seçin:
Yeni konu açın. Yanıt hazırlama
Mulâ Forumları » Mulâ » Alazlı Köyü » Nacizane bir öneri

Forum Kuralları

Bu site Erol Sürül tarafından hazırlanmaktadır. Içeriğinin gelişmesinden tüm Mulâlilar sorumludur.
Sitemiz en iyi şekilde İnternet Explorer ile görüntülenir. 1024x768 çözünürlük önerilir.
Forum sürümü: Burning Board; Hazırlayan: WoltLab GmbH  |  Arayüzü hazırlayan: Erol Sürül