Resimler Forumlar İletişim
Anasayfa Haberler Köy Konumu Muhtar Okulumuz Sözlük Bağlantılar Arama
Mulâ Forumları Haber gönder | Anasayfan yap | Deutsche Startseite
Kayıt    Takvim Takvim   Üye listesi Üyeler   Yönetim üyeleri listesi Yönetim   Arama Arama   Sıkça iletilen sorular SİS   Forum anasayfaya giriş Anasayfa

Mulâ Forumları » Sitemiz » Site Hakkında » Sitede alinti haber yayinlanmayacak. » Sevgili konuğumuz, hoş geldiniz! [GİRİŞ|Kayıt]
Son ileti | İlk okunmamış iletiye geç. Baskı şekli | Arkadaşınıza yollayın. | Konuyu favorilerinize ekleyin.
Yeni konu açın. Yanıt hazırlama
Sayfanın sonuna sıçrayın. Sitede alinti haber yayinlanmayacak.
Yazar
Yorum « Önceki konu | Bir sonraki konu »
Erol Sürül Erol Sürül bir baydır.
Site Muhtari

images/avatars/avatar-90.jpg

İletiler: 1.452

Sitede alinti haber yayinlanmayacak. Alıntıyla yanıtlayın. Bu iletiyi silin / düzenleyin. Bu iletiyi bir yöneticiye bildirin.       Sayfanın başına çıkın.

Önceki gün bir karara vardim: Mula hakkinda yabanci basinda yayinlanan haberleri sitemizde yayinlamayacagiz. Yabanci basinda buldugunuz haberleri forumda bizlerle paylasabilirsiniz.

Haber degeri olan gelismeleri bana bildirin. Böylece yayinlariz.

Yaqni kendi haberlerimizi kendimiz üretelim. Baskalarina bagimli olmayalim. Baskalarinin gölgesi konumuna düsmeyelim. Baskalarinin gölgesi olmak, baskalarinin kölesi olmak demektir.

Hangi gelismelerin haber degeri tasidigi bu linkte beklirtilmistir.

"Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."
Mustafa Kemal Atatürk
08.11.2008 16:42 Erol Sürül çevirimiçi değildir. Erol Sürül - Email gönderin. Erol Sürül - Sitesi Erol Sürül - İletilerini arayın. Erol Sürül - Arkadaş listenize ekleyin.
Ağaç uslubu | Tahta uslubu
Forum seçin:
Yeni konu açın. Yanıt hazırlama
Mulâ Forumları » Sitemiz » Site Hakkında » Sitede alinti haber yayinlanmayacak.

Forum Kuralları

Bu site Erol Sürül tarafından hazırlanmaktadır. Içeriğinin gelişmesinden tüm Mulâlilar sorumludur.
Sitemiz en iyi şekilde İnternet Explorer ile görüntülenir. 1024x768 çözünürlük önerilir.
Forum sürümü: Burning Board; Hazırlayan: WoltLab GmbH  |  Arayüzü hazırlayan: Erol Sürül